- korting 50%
- bespaar € 19,-
Highlights
- Kaasfondue + een glas prosecco voor 2 personen
- Vooraf een Turks brood met tapenade
- Kaasfondue met bruin en wit ciabattabrood en 6 soorten groenten
- Inclusief een frisse salade
- Prettige, warme en joviale sfeer
- Vriendelijke en vrolijke bediening
- Aan de rand van het Vondelpark
Voorwaarden
- Voucher geldig t/m: 31 augustus 2012
- Reserveren: Ja, telefonisch o.v.v. NuDeal.
- Reserveren in 2 shifts: 18:00 of 20:00
- Aantal vouchers p.p.: Onbeperkt

- Fondue & Fondue
- Overtoom 415
- 1054 JR Amsterdam
- tel. 020 6129104
- info@restaurantfondue.nl
- www.restaurantfondue.nl
Iedereen doopt naar hartelust in de kaasfonduepan bij Fondue&Fondue!
Fondue&Fondue op de Overtoom onderging vorig jaar een gedaanteverwisseling, waardoor de zaak nog meer sfeer en warmte heeft gekregen. De naam zegt het al: hier wordt FONDUE in hoofdletters geschreven. De pannetjes op tafel, gevuld met kaas, olie (vlees) of bouillon (vis) en dopen maar! Wat dat betreft kent het restaurant in Amsterdam en omgeving zijn gelijke niet.
Om de specialiteiten van het huis te onderstrepen en nog eens extra voor het voetlicht te brengen heeft Fondue&Fondue speciaal voor NuDeal een geweldige aanbieding samengesteld.

Voor slechts € 19,- komt een pan overheerlijke en geurende kaasfondue op de brander te staan. Diverse groenten, tapenade en ovenvers brood begeleiden dit van origine Zwitserse gerecht en om het geheel af te ronden krijgt u een glas sprankelende prosecco geserveerd.
Fonduen is nu eenmaal net iets meer dan gewoon uit eten gaan. Alle gasten zijn, onderwijl gezellig keuvelend, bezig met de maaltijd, waarbij de kaasfonduepan zich mag verheugen in een warme belangstelling. Omdat op alle tafels naar hartelust wordt ‘gedoopt’ waant men zich voor een avondje in een Zwitserse Stube in hartje Amsterdam. Want u komt binnen en de tafel die u krijgt toegewezen, behoort de hele avond aan u toe!
Op Iens.nl zijn de lovende recensies over Fondue&Fondue als volgt samengevat:
Heerlijk, een restaurantje dat precies aan je verwachtingen voldoet. De keuze is vis-, vlees- of kaasfondue. Alle drie zijn deze goed van smaak en ook de porties zijn prima. Het brood is bovendien lekker knapperig en de groentes vers. Met al die fonduepannetjes kan de temperatuur aardig oplopen in dit zaakje, maar dit draagt wel bij aan de knusse sfeer. De ambiance is sowieso goed door het vrolijke personeel dat flink zijn best doet. Qua toetjes moet je zeker eens de huisgemaakte Baileys-taart proberen, al blijft de chocoladefondue natuurlijk de klassieker!
Uitstekend
Samen met een even kieskeurige vriendin hier gegeten. Gelukkig hadden we gereserveerd, want de zaak was vol. Wat een knus restaurantje, smaakvol ingericht. (sommige tafels wel wat dicht op elkaar). Erg lekker en goed gegeten hier. Leuke en correcte bediening. Porties zijn royaal en het eten is heerlijk! We hadden het 3gangen a la carte menu voor €25,- en alles prima van smaak. Lekkere wijntjes erbij. Al met al valt er over Fondue & Fondue geen slecht woord te zeggen.
Inloggen
Squash sessie + GRATIS racket (t.w.v. €50) en gebruik de sauna bij Squash City
bespaar 70%
Een Luxe 2-gangen Lunch bij Restaurant Eau de Vie met een glas wijn of verse sap
bespaar 61%






